2021.11.25 07:32

Valančiūno ir Ingramo duetas atvedė „Pelicans“ į netikėtai lengvą pergalę prieš „Wizards“

LRT.lt2021.11.25 07:32

Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-16) komanda, kuriai atstovauja Jonas Valančiūnas, bando atsispirti nuo dugno.

„Pelicans“ savo arenoje kiek netikėtai lengvai 127:102 (36:27, 36:23, 23:23, 32:29) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (11-7).

J. Valančiūnas buvo antras rezultatyviausias žaidėjas savo komandoje. Lietuvis per 24 minutes įmetė 21 tašką (6/14 dvit., 1/4 trit., 6/6 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir prasižengė 2 sykius.

Neįprastai mažai šį kartą rungtyniavęs J. Valančiūnas po rungtynių juokavo, kad pagaliau galėjo šiek tiek atsipūsti ir po dvikovos užsukti į treniruoklių salę.

„Pelicans“ į priekį pabėgo pačioje rungtynių pradžioje, kai pirmąjį kėlinį laimėjo 36:27. Pranašumas po antrojo ketvirčio išaugo iki 22 taškų – 72:50. Didžiausią persvarą šeimininkai turėjo ketvirtojo kėlinio viduryje, kai pirmavo 31 taško skirtumu.

Naujojo Orleano komandai daugiausiai taškų pridėjo Brandonas Ingramas, per 31 minutę surinkęs 26 taškus (8/12 dvit., 1/3 trit., 7/8 baudų), taip pat atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ Vakarų konferencijoje užima priešpaskutinę vietą. „Wizards“, sezoną pradėjusi 10-3, per pastarąsias ketverias rungtynes patyrė keturis pralaimėjimus.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (5 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 21 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Joshas Hartas 16 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Guillermo Hernangomezas 13 (7 atk. kam., 2 blok.), Devonte Grahamas ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris po 12.

„Wizards“: Bradley Bealas 23 (5 atk. kam.), Raulis Neto 13, Spenceris Dinwiddie 11 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 10 (9 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope`as 9.