2021.11.25 07:14

Trileris Indianoje – Sabonis su kompanija po pratęsimo krito prieš Jameso vedamą „Lakers“

LRT.lt2021.11.25 07:14

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (8-12) po dramatiškos kovos krito prieš Los Andželo „Lakers“ (10-10).

Pratęsimą išplėšę „Pacers“ krepšininkai namuose 116:124 (31:26, 35:34, 18:22, 28:30, 4:12) pripažino LeBrono Jameso vedamos „Lakers“ ekipos pranašumą.

D. Sabonis šiame susitikime per sužaistas 35 minutes pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavmus.

L. Jamesas, kuriam tai buvo pirmosios rungtynės po diskvalifikacijos už smūgį varžovui į veidą, buvo nesulaikomas.

NBA žvaigždė per 43 minutes surinko 39 taškus (8/17 dvit., 5/12 trit., 8/9 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo geriausias L. Jameso rungtynės šiame sezone.

Tiesa, L. Jamesas šiame susitikime vėl pasižymėjo iš kitos pusės. Krepšininkui rungtynių metu užkliuvo garsiai rėkavę „Pacers“ sirgaliai. Pretenzijas teisėjams išsakęs L. Jamesas pasiekė savo – keli šeimininkų komandos aistruoliai buvo pašalinti iš arenos.

Per pagrindinį laiką arčiau pergalės buvo „Lakers“ komanda, kuri likus žaisti 22,6 sek. po taiklių Russello Westbrooko baudos metimų turėjo 3 taškų persvarą, tačiau fantastišką tritaškį likus mažiau nei 7 sekundėms pataikė „Pacers“ atstovas Chrisas Duarte. Visgi pratęsimo metu savo klasę parodė L. Jamesas, kurio pastangų dėka „Lakers“ šventė pergalę.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 28 (7 atk. kam.), Chrisas Duarte 17, Justinas Holiday 16 (6 atk. kam.), Domantas Sabonis 14 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Mylesas Turneris 12, Carisas LeVertas ir T.J. McConnellis (8 rez. perd.) po 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 39 (2 blok., 32 naud.), Russellas Westbrookas 20 (7 atk. kam.), Malikas Monkas 17 (8 atk. kam.), Wayne`as Ellingtonas ir Carmelo Anthony po 14.