2021.11.24 23:51

Futbolo milžinų mūšyje – po permainingos kovos „Manchester City“ iškovota pergalė

LRT.lt2021.11.24 23:51

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sirgalių laukė intriguojanti futbolo milžinų dvikova tarp „Manchester City“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ komandų.

Žiūrovai pamatytu reginiu Mančesteryje turėjo nenusivilti, o pergalę 2:1 (0:0) iškovojo Pepo Guardiolos auklėtiniai.

Pagrindinis rungtynių veiksmas vyko antrajame kėlinyje. 50-ą minutę svečius į priekį išvedė Kylianas Mbappe.

Po praleisto įvarčio „Manchester City“ nesutriko ir 63-ą minutę po puikios kombinacijos Raheemas Sterlingas išlygino rezultatą. Iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai 77-ą minutę dar kartą nubaudė „Saint-Germain“ futbolininkus.

Po gero perdavimo iš krašto Bernardo Silva tarsi ant lekštutės padėjo kamuolį Gabrieliui Jesusui ir šis smūgiuodamas iš arti neklydo.

Po šios pergalės „Manchester City“ užsitikrino A grupėje pirmąją vietą. Tiesa, į aštuntfinalį pateko ir Paryžiaus klubas.