Sportas

2016.11.20 10:38

N. Džokovičius lengvai nugalėjo K. Nishikorį

BNS 2016.11.20 10:38

Antroji pasaulio raketė Novakas Džokovičius iškovojo lengvą pergalę „ATP World Tour Finals“ pusfinalyje. Serbas vos per 66 minutes nugalėjo penktąją pasaulio raketę Kei Nishikorį 6:1, 6:1.

Prieš kelias savaites pirmąją vietą ATP pasaulio reitinge praradęs N.Džokovičius sekmadienį turės galimybę ją susigrąžinti. Finale serbas susitiks su geriausiu pasaulio tenisininku Andy Murray, o nugalėtojas šį sezoną baigs kaip pirmoji pasaulio raketė.

N. Džokovičius Londone siekia savo penktojo „ATP World Tour Finals“ titulo iš eilės bei šeštojo savo karjeroje. Serbas Londone laimėjo 22 iš 23 savo žaistų susitikimų.

„Mačo pradžia man buvo labai puiki. Sėkmingai įgyvendinau viską, ką norėjau, – po mačo kalbėjo N. Džokovičius. – Niekada negali žinoti kaip tau seksis, tačiau man pavyko startuoti labai gerai.

Tai padėjo mano pasitikėjimui savimi, o Kei šiandien nebuvo geriausios sportinės formos.“

Antroji pasaulio raketė šiemet startavo laimėdamas du „Didžiojo kirčio“ titulus, tačiau vėliau dėl įvairių traumų jo sportinė forma krito. Serbas anksti pralaimėjo Vimbldone bei olimpiadoje, o „US Open“ finale nusileido Stanui Wawrinkai.