2021.11.23 06:59

Čikagoje – Sabonio dominavimas ir triuškinanti „Pacers“ pergalė

LRT.lt2021.11.23 06:59

Puikią pergalę NBA čempionate šventė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa (8-11), kuri išvykoje palaužė vieną karščiausių pirmenybių komandų.

Visą rungtynių laiką persvarą turėjusi „Pacers“ 109:77 (31:16, 36:30, 22:15, 20:16) sutriuškino Čikagos „Bulls“ (12-6).

D. Sabonis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Aukštaūgis per 26 minutes pelnė 21 tašką (8/12 dvit., 0/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 3 kartus.

„Pacers“ ekipai tai buvo antroji pergalė paeiliui. Rytų konferencijoje Indianapolio klubas užima 13-ąją vietą, o „Bulls“ rikiuojasi antroje pozicijoje.

Čikagoje svečiai iš Indianos į priekį pabėgo pačioje rungtynių pradžioje – po pirmojo kėlinio komandas skyrė 15 taškų. Antrajame kėlinyje „Pacers“ pranašumas išaugo iki 21 taško. Po ilgosios pertraukos „Pacers“ toliau bėgo į priekį ir šventė pergalę 32 taškų skirtumu.

D. Saboniui geriausiai talkino Malcolmas Brogdonas, surinkęs 16 taškų ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“ gretose rezultatyviausiai sužaidė DeMaras DeRozanas – 18 taškų.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 18, Zachas LaVine'as 17, Derrickas Jonesas 8 (5 atk. kam.), Ayo Dosunmu 7.

„Pacers“: Domantas Sabonis 21 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16 (7 rez. perd., 2 blok.), Justinas Holiday 14, Carisas LeVertas ir Mylesas Turneris (10 atk. kam., 4 blok.) po 12, Chrisas Duarte 9.