2021.11.21 22:52

Puikiai žaidęs Jokubaitis padėjo „Barcelona“ Ispanijoje iškovoti 10-ą pergalę

LRT.lt2021.11.21 22:52

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (10/1) iškovojo dar vieną pergalę nacionalinėse pirmenybėse.

„Barcelona“ 83:69 (21:16, 18:17, 20:22, 24:14) įveikė Burgoso „San Pablo“ krepšininkus.

Rokas Jokubaitis buvo tarp „Barcelona“ ekipos lyderių. Gynėjas per 21 minutę pelnė 16 (6/9 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud. met.) taškų, atkovojo vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Tai yra naujas lietuvio naudingumo balų asmeninis rekordas Ispanijos pirmenybėse.

Rungtynės nebuvo lengvos „Barcelona“ ekipai. Nors trečiojo kėlinio pradžioje Š. Jasikevičiaus auklėtiniai ir turėjo 14 taškų pranašumą, tačiau jis greitai pradėjo tirpti ir trečiojo kėlinio pabaigoje į priekį išsiveržti sugebėjo Burgoso ekipa.

Tačiau pranašumą ketvirtajame kėlinyje atgauti sugebėjo „Barcelona“, kuri persvarą išsaugojo iki pat susitikimo pabaigos.

Naudingiausiai „Barcelona“ ekipoje žaidė 26 naudingumo balus surinkęs Sertačas Sanli, kuris pelnė 17 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Burgoso ekipoje išsiskyrė Julianas Gamble, kuris pelnė 12 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.