Sportas

2021.11.20 08:46

„Australian Open“ vadovas patvirtino, kad turnyre galės dalyvauti tik nuo COVID-19 paskiepyti atletai

LRT.lt2021.11.20 08:46

„Australian Open“ vadovas Craigas Tiley interviu metu patvirtino, kad turnyre galės dalyvauti tik tie tenisininkai, kurie yra paskiepyti nuo COVID-19.

„Buvo labai aišku, kai premjeras prieš kelias savaites paskelbė, kad norint dalyvauti „Australian Open“, patekti į Viktoriją, reikės pasiskiepyti. Iš karto apie tai pranešėme žaidėjų grupei, kad tai yra tai, ką turėsite pasirinkti, kad užtikrintumėte visų saugumą“, – teigė abc.net.au cituojamas C. Tiley.

Tai iškart iškėlė klaustukų dėl „Australian Open“ titulą ginančio Novako Džokovičiaus dalyvavimo, nes pastarasis vis dar nėra atskleidęs ar pasiskiepyjo nuo COVID-19.

„Novkas žino, kad turės būti pasiskiepyjęs, jei norės žaisti. Mes labai norėtume jį čia pamatyti“, – teigė BBC cituojamas C. Tiley.

N. Džokovičius „Australian Open“ turnyre galėtų iškovoti rekordinį 21-ą „Didžiojo kirčio“ turnyrų titulą.

Kaip praneša BBC, praėjusį mėnesį Moterų teniso asociacija (WTA) savo narėms išplatino laišką, kuriame teigiama, kad visi žaidėjai, nepaisant to ar yra pasiskiepyję, galės dalyvauti šiame turnyre. Tačiau tokia informacija tapo prieštaringa tam, ką kalbėjo Australijos politikai.

C. Tiley taip pat patvirtino, kad „Australian Open“ turnyrą galės stebėti neribotas skaičius žiūrovų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt