2021.11.20 07:33

Blankiai žaidęs Sabonis nepadėjo „Pacers“ įveikti „Hornets“ ekipos

LRT.lt2021.11.20 07:33

Domantas Sabonis sužaidė vienas iš blankiausių rungtynių šiame sezone, o Indianos „Pacers“ (6/11) nesugebėjo pasiekti pergalės.

„Pacers“ 118:121 (22:27, 26:36, 37:35, 33:23) nusileido Šarlotės „Hornets“ (10/7) krepšininkams.

D. Sabonis per 22 minutes pelnė 8 (3/3 dvit., 0/3 trit., 2/4 baud. met.) taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, blokavo vieną metimą, 4 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Hornets“ ekipa sėkmingai pradėjo rungtynes ir turėjo nežymų pranašumą po pirmojo kėlinio, kurį iki dviženklio padidino antrajame.

Trečiajame kėlinyje Šarlotės ekipa pradėjo triuškinti savo oponentus, tačiau kiek sėkmingesnė kėlinio pabaiga leido „Pacers“ išlikti rungtynėse.

Ketvirtajame kėlinyje Indianos ekipa dėjo pastangas ir bandė pavyti priešininkus. Likus 19 sek. iki rungtynių pabaigos skirtumą iki trijų taškų sumažino Jeremy Lambas, tačiau daugiau progų mesti Indianos ekipa negavo ir pergalę išsaugojo „Hornets“ krepšininkai.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė LaMelo Ballas, kuris pelnė 32 (8/13 dvit., 4/9 trit., 4/4 baud. met.) taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Indianos ekipoje išsiskyrė J. Lambas, kuris pelnė 23 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius.

„Hornets“: L. Ballas (11 atk. kam., 8 rez. perd.) 32, G. Haywardas 25, K. Oubre 16, M. Bridgesas 14, C. Martinas 12, T. Rozieras 10.

„Pacers“: J. Lambas 23, M. Brogdonas 16, T. Craigas 14, B. Wanamakeris 12, G. Bitadze 11.