2021.11.18 06:45

Sabonio dvigubas dublis nepadėjo – „Pacers“ pralaimėjo vienai iš silpniausių NBA komandų

LRT.lt2021.11.18 06:45

Domantas Sabonis surinko dvigubą dublį, tačiau tai nuo pralaimėjimo Indianos „Pacers“ (6-10) komandos neišgelbėjo.

„Pacers“ išvykoje 89:97 (21:24, 20:25, 32:24, 16:24) turėjo pripažinti Detroito „Pistons“ (4-10) krepšininkų pranašumą.

Tai buvo antrasis Indianos komandos pralaimėjimas iš eilės.

Lietuvis aikštėje praleido 35 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 7/10 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau 5 kartus suklydo.

Aikštės šeimininkai sužaidė kur kas geriau pirmąją rungtynių dalį ir po dviejų kelinių „Pistons“ pirmavo 49:41. Po pertraukos Detroito klubo krepšininkai dar kurį laiką pirmavo, tačiau tuomet „Pacers“ surengė spurtą 13:2 ir persvėrė rezultatą. Šioje atkarpoje puikiai žaidė D. Sabonis, pelnęs 6 taškus iš eilės.

Vėliau žaidimas vyko taškas į tašką, o likus žaisti iki susitikimo pabaigos 2 min. 40 sek. „Pacers“ atsiliko 88:90. Bet nuo šios akimirkos svečiai visiškai sustojo puolime. Per likusį laiką „Pacers“ pelnė vos tašką ir „Pistons“ džiaugėsi pergale.

„Tai yra skaudus pralaimėjimas, nes varžovai tikrai dominavo aikštėje. Jie nuo pat pradžių žaidė agresyviai ir mums nepavyko atsakyti tokiu pačiu lygiu. Tai receptas pralaimėjimui NBA lygoje“, – po dvikovos kalbėjo „Pacers“ treneris Rickas Carlisle`as.

„Pistons“: Jerami Grantas 19, Cory Josephas 18, Cade Cunninghamas 16, Saddiqas Bey 15, Frankas Jacksonas 11 taškų.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 20, Carisas LeVertas 18, Domantas Sabonis 15, Torrey Craigas 10 taškų.