2021.11.16 06:58

Taikliai iš toli atakavęs Sabonis neišgelbėjo „Pacers“ nuo pralaimėjimo Niujorke

LRT.lt2021.11.16 06:58

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (6-9) patyrė devintąją nesėkmę šiame NBA sezone.

„Pacers“ išvykoje 84:92 (20:16, 29:32, 25:21, 10:23) nusileido Niujorko „Knicks“ (8-6) komandai.

D. Sabonis buvo vienas geriausių rungtynių žaidėjų. Lietuvis per 40 minučių įmetė 21 tašką (5/11 dvit., 3/4 trit., 2/5 baudų), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

D. Sabonis vien per pirmąją rungtynių dalį į „Knicks“ krepšį įsūdė tris tritaškius. Daugiau iš toli – keturis kartus – aukštaūgis buvo pataikęs tik susitikime su Šarlotės „Hornets“.

„Pacers“ Niujorke po trijų kėlinių pirmavo 74:69. Visgi „Knicks“ ketvirtajame kėlinyje pademonstravo puikią gynybą – praleido vos 10 taškų ir šventė pergalę.

Rezultatyviau už D. Sabonį šiame susitikime pasirodė tik Malcolmas Brogdonas, surinkęs 23 taškus.

„Knicks“ gretose po 16 taškų surinko Kemba Walkeris ir Immanuelis Quickley.

„Pacers“ po sužaistų 15 rungtynių Rytų konferencija užima 12-ąją vietą.

„Knicks“: Kemba Walkeris ir Immanuelis Quickley (5 atk. kam.) po 16, Derrickas Rose`as 14 (7 rez. perd.), R.J. Barrettas 12 (6 atk. kam.), Juliusas Randle`as 11 (11 atk. kam.).

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 22 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Domantas Sabonis 21 (15 atk. kam.), Carisas LeVertas 17, Justinas Holiday 8.