Sportas

2016.11.12 14:54

D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė – pasaulio vicečempionai

LRT.lt 2016.11.12 14:54

Penktadienį Danijos mieste Arhuse vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos standartinių šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys“) tapo vicečempionais.

Varžybų nugalėtojais tapo Danijos atstovai Emanuelis Valeri ir Tania Kehlet, o trečią vietą užėmė Giuseppe Longarini ir Katarzyna Kapral iš Lenkijos. Finale taip pat varžėsi dar viena lenkų pora, italai ir vengrai.

Čempionate dalyvavo 41 pora.

Šeštadienį Arhuse vyks ir WDSF suaugusiųjų standartinių šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame dėl finalo ir prizinių vietų varžysis dvi Lietuvos šokėjų poros – Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) bei Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“ – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“).

Pasveikino prezidentė

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Danijoje vykusiame Pasaulio sportinių šokių federacijos profesionalų lygos klasikinių šokių pasaulio čempionate sidabro medalius iškovojusius D. Vėželį ir L. Chatkevičiūtę.

Pasak Prezidentės, sidabrinė šokėjų poros pergalė – didelis džiaugsmas ir garbė visai Lietuvai. Svariu laimėjimu D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė įkvepia kiekvieną sportininką būti ryžtingu ir atkakliu, puoselėti meistriškumą ir tikėti savo jėgomis.

Šokėjams šalies vadovė palinkėjo didžiausios sėkmės ir ištvermės ateities varžybose.