2021.11.13 10:03

Urugvajaus krachas nesibaigia – dar vieną pralaimėjimą išrašė Messi tik po keitimo išleidusi Argentina

LRT.lt2021.11.13 10:03

Urugvajaus rinktinė toliau neranda kelio į pergales ir atrankoje į 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Montevidėjuje vykusias rungtynes 1:0 (1:0) laimėjo jau praktiškai bilietą į Katarą savo rankose laikanti Argentinos rinktinė.

Be Lionelio Messi didžiąją rungtynių dalį žaidusi Argentinos komanda pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki 26-ių. Lionelio Scaloni vadovaujama kariauna be pralaimėjimų žygiuoja jau dvejus metus.

Savo ruožtu Urugvajus nelaimi ketvirtose rungtynėse iš eilės.

Savo žiūrovų akivaizdoje žaidusius urugvajiečius šį kartą nubaudė Angelis di Maria, įmušęs vienintelį rungtynių įvartį 7-ąją minutę. L. Messi, pastaruoju metu turėjęs sveikatos problemų, į aikštę žengė 76-ąją minutę.

Pietų Amerikos zonoje dėl patekimo į pasaulio čempionatą kovoja dešimt komandų. Pirmas keturias pozicijas užėmusios rinktinės tiesiogiai pateks į turnyrą, o penktoje vietoje likusi komanda turės įveikti papildomą atrankos etapą.

Urugvajus šiuo metu užima šeštąją vietą. Iki atrankos finišo dar lieka penkerios rungtynės.

Kelialapį į Katarą kol kas užsitikrino tik Brazilijos rinktinė.