2021.11.13 00:09

Pasaulio čempionato atrankoje – anglų įvarčių fiesta ir italų lygiosios

LRT.lt2021.11.13 00:09

asaulio futbolo čempionato atranka pasiekė finišo tiesiąją. Lapkričio mėnesį Europos atrankos zonoje pradėtas žaisti priešpaskutinis turas.

I grupėje triuškinamą pergalę iškovojo Anglijos futbolininkai. Jie namuose 5:0 (2:0) sutriuškino Albanijos rinktinę.

Tris įvarčius varžovams mušė Hary Kane`as, o po tikslų smūgį pridėjo Harry Maguire`as ir Jordanas Hendersonas.

Po šios pergalės Anglija I grupėje su 23 taškais užima pirmąją vietą.

Lietuvių C grupėje Italijos rinktinė namuose sužaidė su Šveicarija lygiosiomis 1:1 (1:1). Šveicarai pirmavo pirmajame kėlinyje po greitai pelnyto įvarčio 11-ą minutę, tačiau aikštės šeimininkai dar iki pertraukos rezultatą išlygino.

Per likusį laiką abiems komandoms pasižymėti nepavyko. Abi rinktinės C grupėje pirmauja savo sąskaitoje turėdamos po 15 taškų.