2021.11.11 06:59

Sabonis siautėjo po krepšiais, bet „Pacers“ po dramatiškos kovos neprilygo „Nuggets“ krepšininkams

LRT.lt2021.11.11 06:59

Indianos „Pacers“ (4/8) ekipa po įtemptos kovos turėjo pripažinti dar vieną pralaimėjimą.

„Pacers“ (98:101 (20:23, 24:21, 21:25, 33:32) nusileido Denverio „Nuggets“ (7/4) krepšininkams.

„Pacers“ komandai Domantas Sabonis per 33 minutes pridėjo 20 (8/12 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud. met.) taškų, atkovojo 19 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, blokavo vieną metimą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Lietuviui tai buvo jau 8-as dvigubas dublis šiame sezone.

Visas rungtynes tarp ekipų virė atkakli kova ir nei viena komanda nesugebėjo susikurti ryškesnio pranašumo, tad rungtynių lemtis sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Priekyje buvo „Nuggets“ krepšininkai, bet likus 8 minutėms dvitaškį smeigė Chrisas Duarte`as ir išlygino rezultatą (76:76).

„Nuggets“ netruko vėl susikrauti minimalų pranašumą, kurio niekaip perlaužti nepavyko „Pacers“ krepšininkams. Likus 6 sekundėms po Boneso Hylando pataikyto baudos metimo ekipas skyrė trys taškai, bet lemiamas Jeremy Lambo tritaškis su sirena skriejo pro šalį ir pergalę šventė Denverio ekipa.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Willas Bartonas, kuris pelnė 30 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Denverio ekipai negalėjo padėti Nikola Jokičius, kuris po konflikto su Markieffu Morrisu buvo nubaustas diskvalifikacija vienerioms rungtynėms.

Už D. Sabonį rezultatyviau pasirodė tik Malcolmas Brogdonas, kuris pelnė 25 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: W. Bartonas 30, Z. Nnaji 19, J. Greenas ir N. Hylandas po 12, M. Morrisas 10.

„Pacers“: M. Brogdonas 25, D. Sabonis (19 atk. kam.) 20, T. J. McConnellas (9 rez. perd.) 16, M. Turneris 13.