Sportas

2021.11.10 17:53

Pavydas? Dėl PSG futbolininkės užpuolimo Paryžiaus policija sulaikė komandos draugę

LRT.lt2021.11.10 17:53

Paryžiaus policija sulaikė PSG moterų futbolo komandos žaidėją Aminatą Diallo dėl galimo įsipainiojimo į komandos draugės užpuolimą ir sumušimą, praneša BBC.

26 metų futbolininkė, kuri yra žaidusi ir Prancūzijos moterų rinktinėje, sulaikyta, tačiau oficialiai nėra pranešama, kokie konkretūs kaltinimai jai pateikti. PSG praneša, kad bendradarbiauja su policija, kad padėtų nustatyti „tikruosius faktus“.

Kaip praneša „Eurosport“, lapkričio 4 d. PSG futbolininkės kartu vakarieniavo viename Paryžiaus restoranų. Po vakarienės trys futbolininkės vienu automobiliu važiavo namo, o vairavo būtent A. Diallo.

Apie 10 val. vakaro du kaukėti vyrai priėjo prie žaidėjų automobilio, vienas kurių atidarė keleivio dureles ir į lauką išvilko PSG žaidėją Kheirą Hamraoui. Vyras su geležiniu strypu ėmė daužyti žaidėjos kojas ir rankas, bet po kelių minučių smurto protrūkio pabėgo.

K. Hamraoui dėl šių sužeidimų gydoma ligoninėje ir nežaidė PSG ekipos Čempionių lygos rungtynės su Madrido „Real“ antradienį.

Pranešama, kad nei automobilyje buvusi A. Diallo, nei kita žaidėja nenukentėjo, iš automobilio nieko nebuvo pavogta, o nusikaltėlių taikinys buvo būtent K. Hamraoui.

A. Diallo nuo 2016 m. priklauso PSG ekipai, bet pastaruoju metu buvo išnuomota Madrido „Atletico“ ir į komandą grįžo neseniai. Minėtose rungtynėse su „Real“ prancūzė žaidė.

A. Diallo ir K. Hmaraoui žaidžie toje pačioje pozicijoje – abi yra vidurio saugės.

31 metų K. Hamraoui PSG rungtyniavo nuo 2012 iki 2016 m., vėliau persikėlė į „Lyon“, 2018–2021 m. rungtyniavo „Barcelona“ gretose, bet šią vasarą grįžo į Paryžiaus komandą.

Prancūzė yra sužaidusi 36 rungtynes savo šalies rinktinėje, pelniusi tris įvarčius, su „Lyon“ ir „Barca“ po dukart tapusi Prancūzijos ir Ispanijos čempione, dukart su „Lyon“ ir kartą su „Barcelona“ triumfavusi Čempionių lygoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt