2021.11.07 15:24

„Barcelona“ nukovė siautėjusio Biručio atstovaujamą „Obradoiro CAB“ ekipą

LRT.lt2021.11.07 15:24

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ ekipa Ispanijos pirmenybėse pasiekė užtikrintą pergalę.

Š. Jasikevičiaus auklėtiniai „Obradoiro CAB“ ekipą įveikė rezultatu 79:65 (23:13, 16:23, 26:13, 14:16).

Rokas Jokubaitis „Barcelona“ gretose pelnė 6 (2/5 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud. met.) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 3 naudingumo balus.

Laurynas Birutis „Obradoiro CAB“ ekipoje buvo absoliutus lyderis. Lietuvis pelnė 24 (8/12 dvit., 8/10 baud. met.) taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 28 naudingumo balus.

Laurynas Beliauskas „Obradoiro CAB“ ekipai taškų nepelnė ir rungtynes užbaigė turėdamas -2 naudingumo balus.

„Barcelona“ greitai išsiveržė į priekį ir po pirmojo kėlinio turėjo 10 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje jį pavyko padidinti, bet kėlinio pabaigoje geriau sužaidė „Obradoiro CAB“, spurtavo 12:3 ir prieš ilgąją pertrauką turėjo tik 3 taškų deficitą.

Trečiajame kėlinyje įsibėgėjo „Barcelona“ puolimas ir katalonų ekipa jau buvo susikrovusi 16 taškų pranašumą, o lemiame ketvirtyje liko nutolusi nuo varžovų ir šventė pergalę.

Geriausiai „Barcelona“ komandoje žaidė Nikola Mirotičius, kuris pelnė 18 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.