2021.11.06 07:44

Sabonis prieš rungtynes atidavė pagarbą savo tėčiui, bet „Pacers“ krito Portlande

LRT.lt2021.11.06 07:44

Indianos „Pacers“ (3/7) ekipa kovėsi iki paskutinio momento, bet galiausiai patyrė dar vieną pralaimėjimą išvykoje.

„Pacers“ 106:110 (19:24, 34:35, 20:23, 23:28) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (4/5) komandai.

Domantas Sabonis per 36 minutes Indianos ekipai pelnė 15 (7/8 dvit., 0/4 trit., 1/4 baud. met.) taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

D. Sabonis į šias rungtynes atvyko apsiavęs specialius batus, kurie buvo skirti paminėti jo tėtį Arvydą Sabonį.

Kova aikštelėje virė nuo pat pirmojo kėlinio – „Trail Blazers“ ekipa vis bandydavo atsiplėšti nuo varžovų, bet „Pacers“ sugebėdavo ir vėl ištirpyti deficitą.

Trečiasis kėlinys baigėsi itin intensyvia kova, kurioje tai viena, tai kita ekipa išsiverždavo į priekį, o galiausiai prieš lemiamą ketvirtį vieno taško pranašumą turėjo „Pacers“.

„Pacers“ paskutiniame ketvirtyje ilgą laiką buvo priekyje, bet likus 3 su puse minutės vėl į priekį po CJ McCollumo dvitaškio išsiveržė Portlando krepšininkai.

Kova tęsėsi toliau, bet „Trail Blazers“ krepšininkai buvo aštresni ir sugebėjo išsaugoti pranašumą.

Geriausiai „Trail Blazers“ gretose žaidė 27 taškus pelnęs CJ McCollumas, kuris taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Indianos ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė T. J. McConnellas, kuris pelnė 19 taškų.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 27, N. Powellas 25, R. Covingtonas 19, A. Simonsas 16, J. Nurkičius 10.

„Pacers“: T. J. McConnellas 19, M. Turneris 16, D. Sabonis (12 atk. kam.) 15, C. LeVertas ir J. Holiday`us po 12.