Sportas

2016.11.05 11:48

Dėl M. Schumacherio sveikatos būklės – vilčių teikiantys ženklai

DELFI.lt2016.11.05 11:48

Buvęs „Ferrari“ komandos vadovas Rossas Brawnas, kuris padėjo Michaeliui Schumacheriui laimėti net septynis „Formulės-1“ pasaulio čempiono titulus, atskleidė, kad legendinio vokiečio sveikatos būklėje regimi „vilčių teikiantys ženklai“.

„Yra vilčių teikiančių ženklų, todėl mes kiekvieną dieną meldžiamės, kad jų pamatytume dar daugiau“, – „BBC Radio 5“ laidai pasakojo R. Brawnas, daugiau detalių atskleisti nenorėjęs dėl šeimos prašymo gerbti F-1 legendos privatumą.

„Tik norėčiau pasakyti, kad sklando daug gandų apie Michaelio būklę, kurių dauguma yra klaidingi. Mes tiesiog meldžiamės ir tikimės, kad progresas tęsis“, – pridėjo dabartinis „Mercedes“ komandos vadovas.

DELFI primena, kad 2013 metų gruodį vokietis susižeidė nelaimingo atsitikimo Prancūzijos Alpių kalnų slidinėjimo trasoje metu, kuomet šliuoždamas už slidinėjimo trasos ribų griuvo ir galva trenkėsi į uolą. Smūgis buvo toks stiprus, kad net skilo šalmas.

M. Schumacheris šiuo metu atlieka reabilitaciją savo viloje ant Ženevos ežero kranto. Jis ten buvo parvežtas po gydymo kurso 2014 metų rugsėjį. Prieš tai buvęs F-1 lenktynininkas ilgiau nei pusmetį praleido komoje.