2021.11.04 06:55

Naują lyderį suradusi „Pacers“ šventė antrą pergalę paeiliui

LRT.lt2021.11.04 06:55

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (3-6) džiaugėsi pergale namuose. Ricko Carlisle`o kariauna 111:98 (36:22, 23:28, 21:25, 31:23) pranoko Niujorko „Knicks“ (5-3).

Tai buvo antra „Pacers“ pergalė paeiliui ir trečioji šiame sezone.

D. Sabonis šį kartą neišsiskyrė rezultatyvumu, tačiau „Pacers“ į priekį vedė kitas komandos narys – Mylesas Turneris. Pastarasis pataikė 7 tritaškius iš 10 bei surinko 25 taškus.

D. Sabonis šiame susitikime per 34 minutes įmetė 10 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo bei susirinko 6 asmeninės pražangas.

„Pacers“ į priekį pabėgo pačioje rungtynių pradžioje ir pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Didžiausią persvarą Indianos ekipa turėjo pirmajame ir ketvirtajame kėliniuose, kai pirmavo 15 taškų skirtumu.

Niujorko komandoje rezultatyviausiai žaidė R.J. Barrettas, surinkęs 23 taškus. Tuo tarpu Julius Randle`as pelnė 18 taškų bei atkovojo 14 kamuolių.

„Pacers“ Rytų konferencijoje žygiuoja 13-oje vietoje, „Knicks“ – 5-oje.

„Pacers“: Mylesas Turneris 25 (13 atk. kam., 3 blok.), Carisas LeVertas 21 (5 rez. perd., 3 blok.), Malcolmas Brogdonas 17 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Torrey Craigas 12 (7 atk. kam.), Chrisas Duarte ir Domantas Sabonis po 10.

„Knicks“: R.J. Barrettas 23 (5 atk. kam.), Julius Randle`as 18 (14 atk. kam.), Evanas Fournier 14, Derrickas Rose`as 13, Alecas Burksas 10.