2021.11.02 07:24

Sabonio tempiama „Pacers“ ekipa nutraukė pralaimėjimų seriją

LRT.lt2021.11.02 07:24

Domanto Sabonio atstovaujamos Indianos „Pacers“ (2/6) ekipos sirgaliai gali lengviau atsikvėpti – komanda namuose galiausiai nutraukė pralaimėjimų seriją.

„Pacers“ rezultatu 131:118 (43:33, 35:23, 31:27, 22:35) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (2/5) ekipą.

D. Sabonis per per 35 minutes pelnė 24 (11/13 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.) taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis buvo rezultatyviausias savo ekipoje.

Indianos ekipa sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio turėjo 10 taškų persvarą. Vėliau vaizdas aikštelėje iš esmės nepasikeitė, „Pacers“ toliau didino savo pranašumą, galiausiai jį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė užtikrintą pergalę.

Tai buvo svarbi pergalė Indianos ekipai, kuri nutraukė 4 iš eilės patirtų pralaimėjimų seriją.

Geriausiai D. Saboniui šiose rungtynėse talkino Mylesas Turneris, kuris pelnė 19 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

„Spurs“ ekipoje išsiskyrė 16 taškų pelnęs Dejounte Murray`us ir 15 taškų pridėjęs Devinas Vasellas.

„Pacers“: D. Sabonis (13 atk. kam.) 24, M. Turneris 19, C. Duarte 18, J. Holiday`us 17, C. LeVert`as 16, T.J. McConnellas (10 rez. perd.) 10.

„Spurs“: D. Murray`us 16, D. Vassellas 15, D. White`as 13, J. Poeltlas 11, K. BAtes-Diopas, B. Forbesas, J. Landale`as ir L. Walkeris po 10.