2021.10.30 07:58

„Nets“ lyderių nesustabdę „Pacers“ krepšininkai pralaimėjo Brukline

LRT.lt2021.10.30 07:58

Indianos „Pacers“ (1-5) komandai su Domantu Saboniu priešakyje nepavyksta rasti savo žaidimo NBA sezono pradžioje.

„Pacers“ išvykoje 98:105 (38:26, 17:32, 19:27, 24:20) nusileido Bruklino „Nets“ ir patyrė jau penktąjį pralaimėjimą šiame sezone.

Indianos ekipa nesustabdė „Nets“ lyderių – Jamesas Hardenas žaidė trigubo dublio ritmu, o Kevinas Durantas dominavo visoje aikštėje.

D. Sabonis šiame susitikime ant parketo praleido 35 minutes, įmetė 16 taškų (6/10 dvit., 1/4 trit., 1/2 baudų), atkovojo 7, perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir suklydo tris kartus.

„Pacers“ puikiai pradėjo rungtynes ir dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą. Visgi „Nets“ atsitiesė antrajame ketvirtyje, kurį laimėjo 32:17 ir į rūbinę nužygiavo turėdama 3 taškų persvarą. Po pertraukos „Nets“ pabėgo į priekį dviženkliu skirtumu, „Pacers“ sumažino atsilikimą, tačiau išsigelbėti nepajėgė.

J. Hardenas surinko 29 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 8 kamuolius. K. Durantas savo sąskaitą papildė 22 taškais, taip pat sugriebė 11 kamuolių bei komandos draugams išdalijo 7 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“: Jamesas Hardenas 29 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevinas Durantas 22 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), LaMarcusas Aldridge`as 21 (8 atk. kam.), Joe Harrisas 9.

„Pacers“: Torrey Craigas 28 (11 atk. kam.), Chrisas Duarte 19, Domantas Sabonis 16 (7 atk. kam.), Jeremy Lambas 12, Mylesas Turneris 9.