Sportas

2021.10.29 10:16

LFF apskundė Malinauskui palankų teismo sprendimą

LRT.lt2021.10.29 10:16

Lietuvos futbolo federacija ir federacijos prezidentas Tomas Danilevičius priėmė sprendimą pateikti apeliacinius skundus Vilniaus apygardos teismui dėl Vilniaus miesto apylinkės teismo 2021 m. rugsėjo 29 dienos sprendimo civilinėje byloje, kurioje atsakovas yra Skirmantas Malinauskas, skelbia LFF.lt.

Apeliaciniame skunde Lietuvos futbolo federacija ir jos prezidentas T. Danilevičius Vilniaus apygardos teismo prašo panaikinti pirmos instancijos teismo sprendimą byloje dėl dalykinės reputacijos, garbės ir orumo pažeidimų.

„Bet kuris žmogus mūsų šalyje turi teisę ginti savo garbę, orumą ir reputaciją, todėl priėmiau sprendimą skųsti pirmos instancijos teismo sprendimą ir kreipiuosi į Vilniaus apygardos teismą. Mano įsitikinimu, viešojoje erdvėje žinomo Lietuvos žurnalisto buvo paskleistos ir iki šiol skleidžiamos žinios ne tik neturi jokio faktinio pagrindo, tačiau ir klaidingai laikomos asmenine nuomone.

S. Malinausko selektyviai atrinkta ir parengta informacija daro ilgalaikę žalą tiek man, kaip asmeniui, tiek trukdo tinkamai atstovauti Lietuvos futbolo, kuris vienija tūkstančius Lietuvos futbolo bendruomenės narių, interesus. Todėl tikiu, kad Vilniaus apygardos teismas ištaisys pirmos instancijos teismo padarytas klaidas ir patenkins mano skundą“, – sakė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas T. Danilevičius.

„Lietuvos futbolo federacija ir jos prezidentas T. Danilevičius į vienus vartus pralaimėjo man teisme. LFF savo advokatams sumokėjo 11,4 tūkst. eurų (T. Danilevičiu savo advokatui 2,4 tūkst. eurų). LFF advokatas – senas Šviniaus draugas. Teismas papildomai iš abiejų ieškovų man priteisė po 3,5 tūkst. teismo išlaidų. Žodžiu, visas tai Lietuvos futbolui kainavo beveik 15 tūkst. eurų, T. Danilevičiui asmeniškai beveik 6 tūkst. eurų.

Joks sąžiningas vadovas taip nesielgtų. Futbolo pinigai pavėjui persekioti kritiką. Apie kokią reputaciją čia dar galima kalbėti? Ką po to daro LFF? Teisingai, prie jau turimų advokatų samdo dar vieną, kuriai vėl mokės iš mūsų visų kišenės.

Tik priminsiu, viskas, ko LFF siekia, tai paneigti teiginius: „Lietuvos futbolą valdė ir valdo banditai, nusikaltėliai arba jie susiję su nusikalstamo pasaulio lyderiais“, – kiek anskčiau socialiniuose tinkluose yra rašęs S. Malinauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt