2021.10.28 21:52

„Real Sociedad“ išlaiko lyderio poziciją Ispanijos čempionate

LRT.lt2021.10.28 21:52

San Sebastiano „Real Sociedad“ komanda ir toliau įrodinėja, kad šį sezoną Ispanijos „La Liga“ čempionate sudarys rimtą konkurenciją į titulą nusitaikiusiems šalie grandams.

Baskų komanda 11-ojo turo rungtynėse 2:0 (0:0) palaužė Vigo „Celta“ ir išsaugojo lyderio poziciją.

55-ąją minutę „La Real“ į priekį išvedė švedas Alexanderis Isakas, o pergalę 80-ąją minutę užtvirtino Artizas Elustondo.

Tai buvo septintoji „Real Sociedad“ pergale šiame sezone. Baskai taip pat tris kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė vieną pralaimėjimą.

San Sebastiano klubas antroje vietoje žengiantį Madrido „Real“ lenkia 3 taškais. Tiesa, pastarieji yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.