2021.10.28 23:35

Shieldso vedama „AX Armani“ grįžo į pergalių kelią

LRT.lt2021.10.28 23:35

Šeštąją pergalę Eurolygoje šventė Ettore Messinos diriguojama Milano „AX Armani“ (6-1).

Po pralaimėjimo savaitės viduryje madų sostinės komanda atsitiesė dvikovoje su Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-5) – 79:62 (24:6, 19:21, 19:23, 17:12).

Svečiams iš Belgrado tragiškai prasidėjo rungtynės – per pirmąjį kėlinį įmesti vos šeši taškai. „AX Armani“ po 10 minučių jau turėjo 18 taškų persvarą.

„Crvena Zvezda“ tragiškai pradėjo rungtynes ir „AX Armani“ nepasivijo

„Crvena Zvezda“ ekipai trečiajame kėlinyje buvo pavykę priartėti iki 9 taškų, bet Milano klubo krepšininkai netrukus susigrąžino dviženklę persvarą ir šventė užtikrintą pergalę.

„AX Armani“ į pergalę vedė Shavonas Shieldsas. Danas per 32 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Luka Mitrovičius, surinkęs 17 taškų.

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 18, Troy`us Danielsas 12, Kalebas Tarczewskis 10, Konstantinos Mitroglou 9.

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius 17, Ognjenas Dobričius 13, Nikola Kaliničius 8.