2021.10.28 23:00

Pirmas niuksas Eurolygoje: Šaro „Barcelona“ krito Tel Avive

LRT.lt2021.10.28 23:00

Kauno „Žalgirį“ savaitės viduryje įveikęs Tel Avivo „Maccabi“ (5-2) pratęsė pergalių seriją iki ketverių rungtynių.

Fantastiškai namuose žaidusi Tel Avivo komanda išrašė pirmąjį pralaimėjimą Šarūno Jasikevičiaus treniruojamai „Barcelona“ (6-1) ekipai – 85:68 (31:18, 25:18, 9:18, 20:14).

Iki šių rungtynių „Barcelona“ buvo vienintelė komanda, dar nepatyrusi pralaimėjimo Eurolygoje.

„Maccabi“ energijos pliupsnis privertė Šaro „Barcelona“ patirti pirmą pralaimėjimą

„Maccabi“ įspūdingai pradėjo rungtynes – per pirmąjį kėlinį sumetė net 31 tašką ir greitai įgijo dviženklę persvarą. Po dviejų kėlinių šeimininkai į „Barcos“ krepšį jau buvo sumetę 56 taškus, o į rūbinę nužygiavo turėdami 20 taškų persvarą.

„Barcelona“ po pertraukos startavo spurtu 8:0, tačiau „Maccabi“ nesutriko ir iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos išlaikė dviženklę persvarą.

„Maccabi“ gretose ir vėl išsiskyrė Jamesas Nunnally su Scottie Wilbekinu. Pastarasis sumetė 16 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, J. Nunnally į savo sąskaitą pridėjo 17 taškų.

Katalonų gretose sėkmingiausiai žaidė Cory Higginsas, surinkęs 20 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius.

Rokas Jokubaitis žaidė 8 minutės, įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo ir surinko vieną naudingumo balą.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 17, Scottie Wilbekinas 16, Derrickas Williamsas 12, Jalenas Reynoldsas ir Ante Žižičius po 10.

„Barcelona“: Cory Higginsas 20, Nikola Mirotičius 17, Nickas Calathesas 9, Brandonas Daviesas 8.