2021.10.28 23:13

Slouko metimas parklupdė „Fenerbahče“, „Bayern“ laimėjo trečią kartą paeiliui

LRT.lt2021.10.28 23:13

Dramatišką pergalę Eurolygos 7-ajame ture šventė Pirėjo „Olympiakos“ (5-2). Kostas Sloukas paskutinėmis sekundėmis pataikė pergalingą metimą.

Graikai namuose 67:65 (19:14, 26:20, 10:19, 12:12) palaužė vėl rungtynių pabaigoje kritusį Stambulo „Fenerbahče“ (2-5).

„Fenerbahče“ pražudė K. Slouko metimas po driblingo. Įžaidėjas likus kelioms sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos atšoko viena koja ir išvedė „Olympiakos“ į priekį.

„Fenerbahče“ košmaras rungtynių pabaigose tęsiasi: turkai krito po lemiamo Slouko metimo

„Fenerbahče“ paprašė minutės pertraukėlės ir tolimu metimu pabandė išplėšti pergalę, tačiau Marko Guduričiaus šūvis tikslo nepasiekė.

K. Sloukas nugalėtojams pridėjo 14 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 14, Tyleris Dorsey, Giannoulis Larentzakis ir Moustapha Fallas po 10.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 14, Nando De Colo ir Marko Guduričius po 10.

Iš dugno kylanti Miuncheno „Bayern“ (3-4) šventė trečiąją pergalę paeiliui. Bavarai išvykoje 82:69 (19:18, 18:18, 20:19, 25:14) pranoko Berlyno ALBA (2-5).

„Bayern“ tritaškiai rungtynių pabaigoje pražudė ALBA

„Bayern“ į priekį vedė fantastiškas rungtynes sužaidęs Darrunas Hilliardas. Jis per 30 minučių įmetė 25 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

16 taškų pridėjo Nickas Weileris-Babbas, 13 – Othello Hunteris.

ALBA: Maodo Lo 23, Luke`as Sikma 10, Oscaras Da Silva ir Louisas Olinde po 9.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 25, Nickas Weileris-Babbas 16, Othello Hunteris 13, Corey Waldenas ir Augustine`as Rubitas po 9.