Sportas

2021.10.28 14:47

Žuvusio olimpiečio našlė 15 mėnesių po netekties pagimdė jųdviejų dukrą

LRT.lt2021.10.28 14:47

Žymaus Australijos olimpiečio Alexo Pullino, žuvusio 2020-ųjų liepą, partnerė Ellidy, praėjus 15 mėnesių nuo jo mirties, pagimdė dukterį.

Du kartus pasaulio čempionu snieglenčių varžybose tapęs ir 2010, 2014 ir 2018 m. olimpinėse žaidynėse Australijai atstovavęs 32 metų sportininkas žuvo povandeninėje žvejyboje.

Jis mėgo nardyti ir ne kartą buvo sakęs, kad jo aistra – povandeninė žvejyba.

Šių metų liepos mėnesį E. Pullin savo „Instagram“ paskyroje pranešė, kad jai pavyko pastoti, o vaikelio tėvas – jau miręs partneris Alexas. Spalio 25-ąją gimusi mergytė pavadinta Minnie Alex.

„Tavo tėtis ir aš svajojome apie tave ne vienus metus. Su širdį veriančiu siužeto posūkiu esu pagerbta galėdama į šį pasaulį priimti dalelę Cumpy“, – rašė ji gimus dukrelei.

Savo tinklalaidėje „Darling, Shine“ ji pasakojo, kad su Alexu bandė pastoti ilgą laiką, tačiau nesisekė.

„Jeigu jis vis dar būtų čia, bent kelis mėnesius dar tikrai būtume bandę pastoti, bet paskui būtume ėmęsi dirbtinio apvaisinimo. Toks buvo mūsų planas“, – pasakojo E. Pullin.

Moteris pasakoja, kad po partnerio mirties medikai iš jo kūno paėmė sėklos, ji buvo atrinkta ir suleista tiesiai į Ellyn kiaušialąstę.

„Iš vienos pusės, dabar esu labai laiminga, bet, žinoma, visada mintyse žinau, kad Alexo nėra su manimi“, – Ellidy sakė „Vogue Australia“.

2020 m. vasarą A. Pullinas žuvo nardydamas ir žvejodamas Australijoje. Kitas naras rado jo kūną vandenyje be sąmonės, iškvietus gelbėtojus ir medikus jis buvo išvilktas į krantą, medikai 45 minutes kovojo dėl gyvybės, tačiau jos išgelbėti nepavyko.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt