Sportas

2021.10.28 10:52

„Žalgirio“ arenoje numatomas „Ryto“ sirgalių antplūdis – klubas veš į Kauną nemokamai

LRT.lt2021.10.28 10:52

Lapkričio mėnesį Vilniaus „Rytas“ ištikimiausiems gerbėjams paruošė ypatingą siurprizą. Kartu su klubo partneriais JBR narysčių turėtojus į rungtynes Kaune nemokamai veš traukiniu, skelbiaa klubo pranešime žiniasklaidai.

Pirmoji šio sezono „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ akistata įvyks lapkričio 7 d. 17:20 val, o į „Žalgirio“ areną po daugiau nei dvejų metų pertraukos sugrįš ir organizuotą palaikymą kurianti „B Tribūna“.

JBR nariams kelionė traukiniu iš sostinės į Kauną ir atgal – nieko nekainuos. Tačiau bilietą į rungtynes reikės įsigyti patiems. „Ryto“ klubas kviečia rungtynių bilietus pasirinkti 338 ir 339 sektoriuose.

„Prisimename ištikimiausių mūsų klubo sirgalių, „B Tribūnos“, suorganizuotą daugiau nei pusės tūkstančio „Ryto“ fanų 2017–18 m. sezono išvyką į Kauną. Smagu, kad kartu su mūsų partneriais „Satchel.eu“ ir „Lietuvos geležinkeliai“ ir vėl galime padovanoti šią kelionę klubo aistruoliams. Tikime, kad gausus palaikymas įkvėps mūsų komandą kovai“, – sako „Ryto“ valdybos pirmininkas Darius Gudelis.

Bendrovė „LTG Link“, vykdanti keliones traukiniais Lietuvoje ir užsienyje, primena, kad šiuo metu traukiniuose galioja sustiprintos saugumo priemonės – visos kelionės metu būtina dėvėti kaukes ir laikytis visų kitų bendrųjų sveikatos saugumo reikalavimų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt