2021.10.28 07:09

Sabonis buvo sustabdytas, o „Pacers“ krito Kanadoje

LRT.lt2021.10.28 07:09

Domantas Sabonis sužaidė prasčiausias rungtynes šį sezoną, o Indanos „Pacers“ (1-4) toliau sunkiai randa kelius į pergales. Šįkart Ricko Carlisle`o auklėtiniai 100:118 (24:29, 24:28, 23:30, 29:31) neturėjo šansų išvykoje prieš Toronto „Raptors“ (2-3).

Tai buvo tik pirma „Raptors“ pergalė namuose šį sezoną. Kadangi ekipa dėl koronaviruso apribojimų pernai žaidė ne Kanadoje, namie „Raptors“ pergale sirgalius nudžiugino po daugiau nei 20 mėnesių. Įdomu, kad 2020 m. vasario 23 d. ta pergalė irgi buvo pasiekta būtent prieš „Pacers“.

Mačo lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, per kurį Fredas VanVleetas pataikė tris tritaškius, o „Raptors“ įgijo dviženklį pranašumą – 87:71.

„Pacers“ pralaimėjimą apkartino ir Isaiah Jacksono kelio trauma, po kurios komandos draugai turėjo padėti žaidėjui palikti aikštę. Treneris R. Carlisle`as po mačo sakė, kad dar nežino traumos rimtumo.

„Manau, kad šį vakarą buvome labai fiziški. OG Anunoby nustatė toną tam puolime, o gynyboje visi žaidėjai buvo labai susikoncentravę“, – po mačo sakė sezono rekordą su 26 taškais pasiekęs F. VanVleetas.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė ir minėtas OG Anunoby, surinkęs 25 taškus.

Tuo tarpu Domantui Saboniui tai buvo prasčiausias mačas. Per 34 minutes lietuvis pelnė tik 9 taškus (3/4 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė, blokavo metimą, 4 sykius suklydo ir dukart prasižengė.

„Raptors“: F. VanVleetas (6/7 trit., 10 atk. kam., 6 rez. perd.) 26, OG Anunoby (5/11 dvit., 4/10 trit., 5 per. kam.) 25, S. Barnesas (7 atk. kam., 7 rez. perd.) 18, G. Trentas 12, P. Achiuwa ir D. Bantonas po 10.

„Pacers“: M. Brogdonas (6/10 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) 18, Ch. Duarte 14, J. Lambas 12, M. Turneris (7 atk. kam., 3 blok.) 10, Domantas Sabonis 9 (8 atk. kam.).