Sportas

2021.10.27 23:27

Kėdainiuose – neįprastas jonaviškių protestas dėl aitraus kvapo: pusei žaidėjų skaudėjo galvas

LRT.lt2021.10.27 23:27

Karaliaus Mindaugo taurės rungtynės Kėdainiuose tarp vietos „Nevėžio“ ir Jonavos „CBet“ klubų prasidėjo neįprastu protestu.

Jonavos ekipos žaidėjai nešoko dėl ginčo kamuolio dvikovos pradžioje ir pirmos atakos metu nesigynė. Protesto priežastis – šviežiai nudažytas ir nulakuotas Kėdainių arenos parketas, kuris skleidė nemalonų kvapą.

„Ką tik nudažyta ir nulakuota aikštė. Pusei žaidėjų skauda galvas, bet mus vis tiek verčia žaisti ir komisaras nepriima jokių sprendimų“, – socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje skundėsi „CBet“ žaidėjas Edvinas Šeškus.

Beprecedentė situacija Kėdainių arenoje: dėl nepakeliamo kvapo žaidėjams skaudėjo galvas, surengtas protestas

Vis tik rungtynės vyko toliau ir savų žiūrovų akivaizdoje Kėdainių ekipa 81:65 (24:15, 13:15, 18:16, 26:22) nugalėjo Jonavos „Cbet“ klubą.

Kėdainių ekipa tokiu būdu iškovojo pirmąją pergalę KMT turnyre. Jonavos klubas savo sąskaitoje lieka su dviem laimėjimais.

„Mes sportuojame tris dienas po atidarymo renovuotos arenos. Kitas dalykas, dieną po nulakavimo vyko karate čempionatas, kur sportavo 400-700 vaikų. Jei jie sugeba, tai manau ir mums praėjus tiek dienų verkšlenti dėl kvapo, tai atsiprašau. Aš nesupratau tokio protesto. Tai yra kvapas, daug kur smirda“, – po rungtynių kalbėjo „Nevėžio“ treneris Gediminas Petrauskas.

Tuo tarpu „CBet“ treneris Virginijus Šeškus nebuvo linkęs sureikšminti aitraus kvapo arenoje.

„Atėjome, pajautėme kvapą. Komisaras priėmė sprendimą ir teko žaisti. Tačiau su tokios nuotaikomis sunku buvo žaisti. Nesinori blogai kažką sakyti. Paskutinę minutę žaidėjai sprendė žaisti ar nežaisti. Mūsų laikas žaidėme ir blogesnėmis sąlygomis“, – pasiteisinimų neieškojo V. Šeškus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt