2021.10.27 22:59

ASVEL rodo raumenis – namuose įveikė CSKA krepšininkus

LRT.lt2021.10.27 22:59

Trečiadienį Maskvos CSKA (4-2) išvyka į Prancūzija apkarto.

Rusijos klubas vertėsi be nugaros skausmus jaučiančio Mariaus Grigonio ir turėjo 68:70 (13:26, 17:13, 26:14, 12:17) pripažinti Vilerbano ASVEL (4-2) pranašumą.

Aikštės šeimininkai sužaidė nuostabų pirmąjį kėlinį ir susikrovė 13 taškų pranašumą (26:13). Vis tik CSKA per antrąjį ir trečiąjį ketvirčius susigrąžino persvarą ir lemiamą kėlinį pasitiko pirmaudami 56:53.

ASVEL nestabdo: kovoje taškas į tašką be pergalės paliko CSKA

Tačiau tuomet užvirė kova taškas į tašką, o nugalėtojo likimas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis. Likus žaisti 12 sekundžių ASVEL pirmavo vienu tašku, tačiau sėkmingai užbaigė savo ataką ir padidino pranašumą iki 70:67. Per likusį laiką ASVEL neleido išmesti Willui Clyburnui metimo ir prieš jį prasižengė. Amerikietis pataikė pirmąjį metimą, antrą prametė, tačiau atkovojo kamuolį puolime. Vis tik lemiamas jo tolimas šūvis aidint sirenai skriejo pro šalį.

ASVEL: Elie Okobo 14, Youssoupha Fallas 12, Davidas Lighty 10 taškų.

CSKA: Danielis Hackettas 16, Johannesas Voigtmannas 13, Aleksejus Švedas 10 taškų.