2021.10.27 22:45

Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ Eurolygos čempionai buvo sutriuškinti Atėnuose

LRT.lt2021.10.27 22:45

Eurolygos čempionai Stambulo „Anadolu Efes“ (1-5) ir toliau neranda savojo žaidimo bei trečiadienį patyrė penktąją nesėkmę.

Turkijos čempionai prieš penktadienio rungtynes su Kauno „Žalgirio“ išvykoje 69:95 (13:22, 22:30, 20:26, 14:17) turėjo pripažinti Atėnų „Panathinaikos“ (2-4) pranašumą.

Ergino Atamano auklėtiniams nesiklostė dvikova nuo pat pradžių. Jau pirmajame kėlinyje „Panathinaikos“ nurūko į priekį. Šeimininkai pertrauką pasitiko pirmaudami 52:35.

„Anadolu Efes“ toliau neranda savojo žaidimo: čempionai sutriuškinti Atėnuose

Eurolygos čempionams pokalbiai rūbinėje nepadėjo – trečiąjį kėlinį sėkmingiau sužaidęs Atėnų klubas ėmė triuškinti savo varžovus (78:55).

Lemiamas ketvirtis tapo tik formalumu ir „Panathinaikos“ iškovojo antrąją pergalę. „Anadolu Efes“ ir toliau lieka su vos viena pergale. Penktadienį Turkijos klubas nuo 20 val. 30 min. Lietuvos laiku susikaus su „Žalgiriu“.

Dvikovą tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA ir portalas LRT.lt.

„Panathinaikos“ ekipą į pergalę atvedė 34 taškus pelnęs Darylas Maconas. Jis taip pataikė net 9 tritaškius iš 12, sumėtė abu dvitaškius ir tris baudos metimus bei surinko net 38 naudingumo balus.

Beje, dvikovą Eurolygos čempionai baigė be išvaryto E. Atamano.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas 34, Nemanja Nedovičius 17, Howrdas Sant-Roosas 13 taškų.

„Anadolu Efes“: Rodrigue`as Beauboisas 16, Elijah Bryantas 15, Chrisas Singletonas 11 taškų.