Sportas

2021.10.27 21:50

Pirmoji pergalė: Skurdelis pasaulio bokso čempionate įveikė Sakartvelo boksininką

LRT.lt2021.10.27 21:50

Edgaras Skurdelis (svorio kategorija iki 60 kg) pirmoje Serbijoje vykstančio pasaulio čempionato kovoje vieningu teisėjų sprendimu įveikė Sakartvelo kovotoją Artyušą Gomtsyaną.

Pirmajame raunde Sakartvelo kovotojas, būdamas žemesnis, pasirinko spausti E. Skurdelį, kuris bandė atakuoti priešininko korpusą, tačiau vis dar dažniau buvo priverstas pasitikti varžovo smūgius su aukštu bloku. Pirmam raundui artėjant prie pabaigos E. Skurdelisbandė kontratakuoti, tačiau būtent tuo metu gynybinį judesį atliko bei savo smūgį rado A. Gomtsyanas ir pasiuntė E. Skurdelį į nokdauną ir visi teisėjai įžvelgė Sakartvelo kovotojo pranašumą (5:0).

Antrąjį raundą abu kovotojai pradėjo žymiai agresyviau ir keletą taiklių smūgių kombinacijų rado E. Skurdelis. Nors Sakartvelo kovotojas buvo agresyvesnis, bet taiklesnis buvo E. Skurdelis ir laimėjo antrąjį raundą (5:0), tad viskas sprendėsi trečiajame.

Trečiajame raunde abu kovotojai atrodė išsekę, A. Gomtsyanas bandė ir toliau spausti lietuvį ir buvo kiek agresyvesnis, bet į kiekvieną kombinaciją atsakydavo ir E. Skurdelis.

Lietuvio atkaklumas pasiteisino ir visi teisėjai įžvelgė lietuvio pergalę šioje kovoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt