2021.10.27 22:07

Gudaitis žaidė naudingai, tačiau „Zenit“ namuose nusileido „Real“

LRT.lt2021.10.27 22:07

Trečiadienį naudingas Artūro Gudaičio žaidimas neišgelbėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-3) klubo nuo pralaimėjimo.

Rusijos komanda namų arenoje 68:75 (13:22, 27:17, 17:20, 11:16) turėjo pripažinti Madrido „Real“ (5-1) pranašumą.

Dvikova prasidėjo kur kas sėkmingesniu svečių žaidimu ir po 10 minučių „Real“ pirmavo 22:13. Tačiau „Zenit“ iki pertraukos sugebėjo panaikinti deficitą (40:39).

Užtikrinčiau antroje rungtynių pusėje sužaidę „Real“ krepšininkai įveikė „Zenit“

Po pertraukos iniciatyvą perėmė „Real“ krepšininkai, kurie užtikrintai sužaidę lemiamą ketvirtį laimėjo rungtynes.

A. Gudaitis „Zenit“ gretose pasižymėjo 6 taškais (2/3 dvit., 2/4 baud. met.), 7 atkovotais kamuoliais ir 12 naudingumo balų. Kitas „Zenit“ lietuvis Mindaugas Kuzminskas per 14 žaidimo minučių pelnė 2 taškus.

„Real“: Thomas Heurtelis 15, Walteris Tavaresas 14, Fabienas Causeuras 13, Guerschonas Yabusele 11 taškų.

„Zenit“: Billy Baronas 14, Jordanas Loydas 11, Mateuszas Ponitka 10 taškų.