2021.10.27 20:45

Tragiškai pirmą susitikimo dalį sužaidusi „Baskonia“ krito Kazanėje

LRT.lt2021.10.27 20:45

Be traumą patyrusio Roko Giedraičio likusi Vitorijos „Baskonia“ (3-3) dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė nelinksma nata.

Ispanijos ekipa išvykoje 69:83 (17:24, 6:24, 21:18, 25:17) turėjo pripažinti Kazanės „Uniks“ (2-4) krepšininkams.

„Baskonia“ pralaimėjimą nulėmė tragiškai sužaista rungtynių pirmoji dalis, o ypač antrasis kėlinys, kuriame buvo nusileista 6:24.

Kazanėje – tragiška „Baskonia“ ekipos pirmoji rungtynių pusė ir „Uniks“ pergalė

Po pertraukos „Baskonia“ sugebėjo išlyginti žaidimą, tačiau triuškinamą persvarą susikrovęs Rusijos klubas apie pergalę pagalvoti svečiams neleido.

Tadas Sedekerskis šioje dvikovoje 28 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 1/5 trit. 0/2 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„Baskonia“ gretose rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 24 taškus įmetęs Wade`as Baldwinas ir 18 pelnęs Matthew Costello.

„Uniks“ klube išsiskyrė po 14 taškų surinkę Andrejus Voroncevičius ir Johnas Brownas.