Sportas

2021.10.27 17:07

Graplingo moksleivių pirmenybėse – ukmergiškių triumfas

LRT.lt2021.10.27 17:07

Vos tik praūžus planetos graplingo pirmenybėms, į Švenčionis rinkosi gabiausi šios sporto šakos jaunieji entuziastai. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad komandinėje įskaitoje užtikrintai triumfavo Ukmergės dziudo klubo atstovai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Antri liko sostinės „Grečicho fight team“ kovotojai, treti – Šakių „Ošimo“ auklėtiniai.

„Ukmergės dziudo klubo treneriai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis ne vienus metus atlieka milžinišką darbą. Natūralu, kad turėjo ateiti tas metas, kai darbas duoda savo rezultatą. Manau, kad ukmergiškiai yra geriausias pavyzdys kaip auginti jaunąją kartą.

Kalbant apie „Grečicho fight team“ užimtą antrąją vietą, tai yra vienas iš greičiausiai progresuojančių klubų, na o trečioje vietoje likęs „Ošimas“ vis dar yra merginų graplingo lyderis mūsų šalyje“, – sakė Lietuvos graplingo federacijos steigėjas Kęstutis Smirnovas.

Praėjusiais metais Ukmergėje vykęs turnyras šiemet sugrįžo ten, kur geriausi šalies graplingo moksleiviai ne vienus metus aiškinosi, kas iš jų yra geriausias.

„Taip, moksleivių čempionatas ir Švenčionys daug metų buvo, tarsi, neatsiejama aksioma, tačiau prieš pat pandemiją paprasčiausiai nebetilpome į vieną vietą ir buvo nuspręsta daryti du atskirus (skirtingų amžiaus grupių) moksleivių čempionatus. Prisidėjo Ukmergė, kur ir vyko praėjusių metų pirmenybės.

Šiemet buvo nuspręsta daryti Švenčionyse, o kaip bus kitąmet paaiškės kiek vėliau. Svarbiausia, kad tie turnyrai apskritai galėtų vykti, būtumėm sveiki ir jokios pandemijos mūsų nestabdytų“, – sakė K.Smirnovas.

Iš viso šiemet dėl titulų varžėsi net 196 dalyviai. Be Ukmergės, Šakių, Kauno, Jonavos, Vilniaus ir Švenčionių sportininkų, turnyre dalyvavo ir svečiai iš Latvijos. Pastarieji laimėjo vieną antrą ir dvi trečias vietas.

Lietuvos moksleivių graplingo čempionatas buvo priešpaskutinis didelis šių metų organizacijos renginys. Gruodžio 4 dieną bus surengtas Lietuvos atvirasis graplingo čempionatas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt