2021.10.27 16:26

„Barcelona“ salės futbolininkai ispaniškame derbyje pasipriešinimo nesulaukė

LRT.lt2021.10.27 16:26

Trečiadienį „Žalgirio“ arenoje vykstančiame UEFA salės futbolo Čempionų lygos turnyre susikovė pirmą dieną pergales iškovojusios komandos.

Tačiau ispaniškame derbyje intrigos daug nebuvo. „Barcelona“ salės futbolininkai net 9:2 (5:0) sutriuškino Valensijos „Levante“ klubą.

UEFA salės futbolo Čempionų lyga. „Barcelona“ – „Levante“

„Barcelona“ klubas jau nuo pat pirmųjų minučių ėmė įrodinėti savo pranašumą. Vos per dvi minutes jie pelnė du įvarčius. Vaizdas aikštėje nesikeitė ir toliau. Antroje pirmojo kėlinio pusėje „Barcelona“ įtvirtino savo pranašumą ir pertrauką pasitiko pirmaudami 5:0.

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ salės futbolininkai pelnė dar keturis įvarčius ir sutriuškinę savo varžovus džiaugėsi antrąja pergale. Su 6 taškais „Barcelona“ klubas tapo vienvaldžiu 3 grupės lyderiu.

Antradienį „Levante“ ekipa 4:1 (3:0) įveikė šeimininkus „Kauno Žalgirio“ salės futbolininkus, o „Barcelona“ rezultatu 5:1 susitvarkė su Oršos „Viten“ iš Baltarusijos.

Nuo 19 val. LRT.lt portale bus galima išvysti ir žalgiriečių bei svečių iš Baltarusijos dvikovą.