2021.10.27 08:51

Anglijos lygos taurėje – „Chelsea“ pergalė po baudinių serijos

LRT.lt2021.10.27 08:51

Antradienį vakare Anglijos lygos taurėje buvo sužaistos pirmosios trejos aštuntfinalio rungtynės.

Po sunkios kovos į kitą etapą pateko Thomo Tuchelio diriguojamas Londono „Chelsea“ klubas. Europos čempionai po 11 metrų baudinių serijos palaužė „Southampton“.

Pagrindinis laikas baigėsi taikiu rezultatu – 1:1 (1:0). 44-ąją minutę „Chelsea“ į priekį išvedė Kai Havertzas, bet pačioje antrojo kėlinio pradžioje Che Adamsas atstatė lygybę.

„Stamford Bridge“ stadione nebuvo žaidžiamas pratęsimas – komandos iškart stojo prie 11 metrų žymos. „Chelsea“ iš penkių bandymų realizavo keturis smūgius, o varžovai pramušė dukart ir įteikė Londono klubui bilietą į ketvirtfinalį.

Tolyn žengė ir kita Londono ekipa – „Arsenal“. Mikelio Artetos kariauna 2:0 (0:0) pranoko „Leeds United“.

55-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Calumas Chambersas, o pranašumą 69-ąją minutę padidino Edwardas Nketiah.

Paskutinėse rungtynėse „Sunderland“ po baudinių serijos 3:1 palaužė Londono QPR.