2021.10.27 07:06

Daviso ir Westbrooko tandemas vedė „Lakers“ į pergalę San Antonijuje

LRT.lt2021.10.27 07:06

Nesėkmingai sezoną pradėjusi Los Andželo „Lakers“ (2-2) komanda įsibėgėja. Anthony Daviso ir Russello Westbrooko vedama Kalifornijos ekipa po pratęsimo 125:121 (27:29, 34:33, 24:35, 29:17, 11:7) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (1-3).

Tai buvo antroji „Lakers“ pergalė šiame sezone. San Antonijuje dėl čiurnos patempimo negalėjo žaisti LeBronas Jamesas.

Lyderio vaidmens ėmėsi R. Westbrookas, per 40 minučių pelnęs 33 taškus (14/23 dvit., 1/4 trit., 2/4 baudų), atkovojęs 10, perėmęs 3 kamuolius bei atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

A. Davisas per 42 minutes surinko 35 taškus (15/27 dvit., 0/4 trit., 5/6 baudų), atkovojo 17 kamuolių, blokavo 4 metimus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“ gretose trigubą dublį užfiksavo Dejounte Murray – 21 taškas (7/20 dvit., 4/2 trit., 1/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų.

Į pratęsimą komandas išvedė „Spurs“ puolėjas Keita Batesas-Diopas, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 32,2 sek. pataikęs dvitaškį, po kurio rezultatas tapo lygus 114:114.

Pratęsimo metu kova vyko taškas į tašką, tačiau paskutinės minutės metu „Lakers“ į priekį patraukė tiek A. Davisas, tiek R. Westbrookas.

„Spurs“: Jakobas Poeltlas 27 (14 atk. kam., 3 blok.), Dejounte Murray (12 atk. kam., 15 rez. perd.) ir Lonnie Walkeris po 21, Devinas Vassellas 19 (7 atk. kam.), Keldonas Johnsonas 11.

„Lakers“: Anthony Davisas 35 (17 atk. kam., 4 rez. perd., 4 blok.), Russellas Westbrookas 33 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Malikas Monkas 17, Austinas Reavesas 10.