Sportas

2021.10.26 18:44

Maksvytis prie rinktinės vairo debiutuos Klaipėdoje, nors tai ir nėra labai patogu

Paulius Cubera, LRT.lt2021.10.26 18:44

Naujojo Lietuvos krepšinio rinktinės trenerio Kazio Maksvyčio debiutas su nacionaline komanda įvyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Tai LRT.lt patvirtino LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Atranką į 2023 m. pasaulio krepšinio pirmenybes Lietuvos rinktinė pradės lapkričio 26 d. rungtynėmis su Bulgarija, kurios vyks „Švyturio“ arenoje.

Lapkričio 29-ąją vyks mačas su Čekija išvykoje.

Antrasis atrankos rungtynių langas jau vyks 2022 m. vasarį, o abi rungtynes K. Maksvyčio ekipa žais su Bosnija ir Hercegovina. Vasario 24 d. mačas vyks išvykoje, vasario 27-ąją – Klaipėdoje.

M. Balčiūnas LRT.lt sakė, kad sutartis šioms dviem rungtynėms su „Švyturio“ arena buvo pasirašyta dar senosios LKF valdžios, bet nuspręsta įsipareigojimų nenusimesti ir rungtynes organizuoti uostamiestyje.

Tai simboliška K. Maksvyčio atžvilgiu, mat treneris yra kilę iš šio krašto, Darbėnų miestelio, esančio už 39 kilometrų nuo Klaipėdos.

Organizuoti rungtynes Klaipėdoje, o ne pavyzdžiui Vilniuje, kur rinktinė žaidė pastaruoju metu, nėra itin patogu. Pirma, „Švyturio“ arena talpina tik kiek daugiau nei 6 tūkst. sirgalių, o ASG arena – kone dvigubai daugiau. Šiuo metu pagal koronaviruso apribojimus Lietuvoje krepšinio rungtynėse gali būti 75 proc. žiūrovų nuo normalios arenos talpos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt