Sportas

2021.10.26 17:17

Netektis plaukimo pasaulyje: mirė nusipelniusi trenerė Natalija Terelkina

LRT.lt2021.10.26 17:17

Lietuvos plaukimo federacija praneša, kad mirė nusipelniusi Lietuvos plaukimo trenerė Natalija Terelkina.

Kaip savo „Facebook“ paskyroje praneša plaukimo federacija, N. Terelkina buvo gimusi 1955 m., pašarvota yra laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“ (6 salė).

Atsisveikinimas su trenere vyks ketvirtadienį (spalio 28 d.) nuo 12 iki 13 valandos, o po to N. Terelkina bus laidojama Karveliškių kapinėse.

Nusipelniusi Lietuvos plaukimo trenerė Natalija Tarelkina prieš dešimtmetį buvo patekusi į skaudžią nelaimę, kai kelyje Kaunas-Klaipėda su auklėtiniais pakeliui į varžybas pateko į avariją.

Tuomet sunkią galvos traumą patyrusi trenerė buvo panardinta į komą, jai atlikta operacija, tačiau išgyventi pavyko. Internete galima rasti informaciją, kad 2020 m. vykusiose Makabiados varžybose N. Terelkina dalyvavo veteranų plaukimo rungtyje ir joje nugalėjo.

2011 m. tekste portale snaujienos.lt rašoma, kad plaukimo trenere N. Terelkina dirbti pradėjo 30-ies, prie6 tai buvo Kazachstano plaukimo rinktinės narė, žymi plaukikė.

N. Terelkiną, atvykusi į Vilnių aplankyti čia gyvenančią seserį Iriną, sutiko treneris Apolinaras Dambrauskas ir pakvietė atvykti dirbti į Šiaulius. Jauna sportininkė sutiko.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt