2021.10.26 23:54

„Bayern“ įteikė „AX Armani“ pirmąją nesėkme

LRT.lt2021.10.26 23:54

Miuncheno „Bayern“ (2-4) krepšininkai pamažu įsibėgėja Eurolygoje. Traumų viruso sezono pradžioje stabdyti Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 83:76 (21:24, 18:15, 20:15, 24:22) įveikė iki šio mačo tik pergales skynusią Milano „AX Armani“ (5-1).

Vienas esminių mačo momentų buvo trečiajame ketvityje, kai pražanga mesdamas tritaškį sustabdytas D. Hilliardas sumetė tris baudas ir „Bayern“ nutolo rekordiškai – 56:47.

Gražiausi Miuncheno „Bayern“ – Milano „AX Armani“ rungtynių momentai

Tiesa, ketvirtajame kėlinyje po 5 iš eilės L. Datome taškų atkarpos Milano ekipa buvo trumpam persvėrusi rezultatą (67:66), bet 8 taškus be atsako smeigė C. Waldenas, įsiterpė V. Lučičius ir bavarai nutolo dar sykį – 76:67.

Svečiai dar sykį koviniu atstumu priartėjo likus žaisti pusantros minutės (78:74), bet jų viltis nubraukė D. Thomaso tritaškis.

„Bayern“: V. Lučičius (3/5 dvit., 2/6 trit., 8/8 baud., 18 naud.) 20, D. Hilliardas (3/8 trit.) 17, C. Waldenas (3/5 trit., 7/7 baud.) 16, A. Rubitas (6 atk. kam.) ir O. Hunteris (10 atk. kam., 20 naud.) po 9.

„AX Armani“: N. Melli (6/7 dvit., 8 atk. kam.) 16, L. Datome 14, K. Mitoglou (5/6 dvit., 8 atk. kam.) 13, S. Rodriguezas 11.