2021.10.26 08:11

NBA naktis: be taškų likęs Brazdeikis ir be Kulbokos žaidžiantis „Hornets“ klubas

LRT.lt2021.10.26 08:11

Ignas Brazdeikis toliau gauna minučių pasireikšti NBA lygoje, tačiau jo atstovaujamas Orlando „Magic“ (1-3) turėjo 90:107 (15:27, 29:30, 26:24, 20:26) pripažino Majamio „Heat“ (2-1) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis aikštėje pasirodė po keitimo ir per 9 minutes taškų nepelnė. Jis taip pat atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 sykius pažeidė taisykles.

„Heat“ pergalę nukalė fantastiškai žaidęs Jimmy Butleris. Puolėjas 33 minutes pelnė 36 taškus (15/21 dvit., 6/6 baud. met.), atkovo 3 ir perėmė 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitoje vakaro dvikovą pirmąjį pralaimėjimą patyrė Šarlotės „Hornets“ (1-3). Arnoldo Kulbokos atstovaujamas klubas 129:140 (33:33, 33:35, 31:26, 25:28, 7:18) nusileido Bostono „Celtics“ (2-2) krepšininkams.

A. Kulboka šiai dvikovai nebuvo įtrauktas į komandos sudėtį.

„Celtics“ ekipą į pergalę vedė sunkiai sulaikomas Jaysonas Tatumas, kuris per 41 minutę pelnė 41 tašką (8/16 dvit., 6/12 trit., 7/7 baud. met), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.