2021.10.26 07:18

Sabonio pastangų neužteko – „Pacers“ neišlaikė NBA čempionų testo

LRT.lt2021.10.26 07:18

Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (1-3) klubas ir toliau buksuoja sezono starte, o šį kartą teko nusileisti NBA čempionams.

Giannio Antetokounmpo vedamas Milvokio „Bucks“ (3-1) pergalę išvykoje šventė rezultatu 119:109 (34:30, 32:27, 35:29, 18:23).

Graikas buvo sunkiai sulaikomas aikštėje ir per 36 žaidimo minutes pelnė 30 taškų (10/16 dvit., 0/2 trit., 10/13 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

D. Sabonio sąskaitoje – 21 taškas (8/11 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud. met.) ir 13 atkovotų kamuolių per 37 žaidimo minutes. Lietuvis taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį ir tris sykius suklydo.

„Bucks“ ėmė šeimininkauti „Pacers“ arenoje nuo pirmojo kėlinio pabaigos ir iki lemiamo ketvirčio susikrovė solidžią 15 taškų persvarą – 101:86. Likus žaisti 6 minutes iki susitikimo pabaigos „Pacers“ pakilo į šturmą ir priartėjo iki 5 taškų (102:107), tačiau tuomet „Bucks“ atsakė savo spurtu 7:2 ir pergalės iš rankų nepaleido.

„Bucks“ rungtynes pradėjo su dviem broliais Antetokounmpo startinėje sudėtyje. Giannio brolis Thanasis per 19 minučių pelnė 8 taškus. Vienai minutei ant parketo buvo išleistas ir Lietuvoje rungtyniaujančio Panagiočio Kalaitzakio brolis Georgios.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32, Khrisas Middletonas 27, Graysonas Allenas 19, Patas Connaughtonas 13 taškų.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25, Domantas Sabonis 21, Chrisas Duarte 18, Jrue Holiday`us 12 taškų.