Sportas

2021.10.25 20:10

Pristatyti pirmieji Pekino žiemos olimpinių žaidynių gidai

LRT.lt2021.10.25 20:10

Pirmadienį 2022 metų Pekino olimpinių žaidynių organizacinis komitetas paskelbė pirmuosius olimpinių žaidynių gidų leidimus, informuoja LTOK.lt.

Šiuose, visiems olimpinių žaidynių dalyviams skirtuose leidiniuose, nurodytos saugumo gairės ir reikalavimai, užtikrinsiantys, kad žaidynės būtų saugios.

Tarptautinis olimpinis komitetas, Tarptautinis paralimpinis komitetas ir žaidynių organizacinis komitetas olimpinių žaidynių gidus išleido likus trims mėnesiams iki renginio starto.

Kaip buvo pranešta anksčiau, pilnai pasiskiepiję žaidynių dalyviai išvengs 21 dienos karantino, tačiau kasdien privalės atlikti COVID-19 testą, o keliauti galės tik žaidynių dalyviams skirtu transportu. Kaip ir Tokijo olimpinėse žaidynėse, Pekine kiekviena delegacija privalės turėti už COVID-19 valdymą atsakingą asmenį.

Taip pat žaidynių dalyvių bus prašoma vengti bet kokio fizinio kontakto, laikytis 2 m atstumo nuo sportininkų ir bent 1 m atstumo nuo kitų žaidynių dalyvių. Visi žaidynių dalyviai privalės visą laiką dėvėti kaukę, išskyrus treniruojantis, dalyvaujant varžybose ar valgant. Taip pat prašoma nuolat dezinfekuoti rankas, o sportininkus palaikyti ne balsu, o plojimais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt