2016.10.29 18:32

T. Delininkaičio šou padovanojo „Vytautui“ pergalę prieš uteniškius

BNS 2016.10.29 18:32

Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai kapstosi iš duobės. Sezono rungtynes sužaidęs „Vytauto“ gynėjas Tomas Delininkaitis nukalė pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate prieš Utenos „Juventus“ 89:84 (28:19, 25:17, 17:16, 19:32).

Tomas Delininkaitis vedė „Vytautą“ į pergalę ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Gynėjas per 28 minutes pelnė 25 taškus, pataikydamas visus 6 tritaškius ir 2 dvitaškius.

„Juventus“ ekipai pirmoje rungtynių pusėje smarkiai trūko agresyvumo gynyboje. Uteniškiai per du pirmuosius kėlinius neperėmė nė vieno kamuolio. Tuo tarpu „Vytautas“ ilgąją pertrauką pradėjo pirmaudamas 53:36.

Antanas Sireika galiausiai rado priešnuodžius nuo „Vytauto“ atakų ir trečiajame kėlinyje „Juventus“ jau praleido tik 17 taškų. Nors Prienų-Birštono ekipa buvo atitrūkusi solidžiu skirtumu, Utenos krepšininkai kilo į lemiamą šturmą ir 37-ąją minutę priartėjo 68:77. Iki paskutinės sekundės kovoję uteniškiai po J. Diggso tolimo šūvio likus rungtyniauti 1,5 min. sukarpė atsilikimą iki 77:82.

J. Diggsas per dvi paskutiniąsias mačo minutes pataikė net keturis tolimus metimus, nors iki to laiko nė karto iš toli nebuvo tikslus, ir „Juventus“ viltis atgijo 84:87 likus 16 sek. Vis dėlto iki stebuklo pritrūko.

„Vytautas“ iškovojo 4 pergalę per 9 rungtynes, uteniškiai lieka su 3 laimėjimais.

„Vytautas“: T. Delininkaitis 25 taškai, S. Kulvietis 16, V. Lipkevičius ir M. Kupšas po 14, V. Čižauskas 8.

„Juventus“: J. Diggsas 21 (5 rez. perd.), S. Parkeris 13, V. Vasylius 12 (7 atk. kam.), V. Šulskis 9.