Sportas

2021.10.25 17:10

Po pralaimėtų principinių rungtynių „Barcelona“ sirgaliai puolė komandos trenerio automobilį

LRT.lt2021.10.25 17:10

„Barcelona“ treneris Ronaldas Koemanas užsitraukė savo komandos gerbėjų rūstybę. 58-erių strategas, išvažiuodamas iš „Camp Nou“ stadiono, sutiko grupę įtūžusių „Barcelona“ gerbėjų.

Sirgalių pyktį išprovokavo Katalonijos komandos pralaimėjimas 1:2 savo stadione didžiausiam priešui – Madrido „Real“ klubui.

R. Koemanas, „Barcelona“ trenerio pareigas einantis nuo 2020-ųjų vasaros, Madrido „Real“ klubui kol kas pralaimėjo visas trejas žaistas rungtynes.

Po paskutinių rungtynių, bandydamas automobiliu išvykti iš stadiono, R. Koemanas susidūrė su įpykusių sirgalių minia, kuri apstojo specialisto automobilį, beldė į langus ir reikalavo atsistatydinimo.

Po incidento viešai tokį sirgalių elgesį socialiniame tinkle pasmerkė „Barcelona“ klubas.

„Smerkiame smurtinius ir žeminančius veiksmus, kuriuos išvykdamas iš „Camp Nou“ patyrė komandos treneris. Klubas imsis visų saugumo ir drausminių priemonių, kad tokie įvykiai daugiau nepasikartotų“, – rašoma oficialioje klubo paskyroje.

R. Koemanas, kaip ir visa „Barcelona“ komanda, pastaruoju metu išgyvena ne pačius geriausius laikus.

Po 10 turų Ispanijos čempionate „Barcelona“ užima devintąją vietą, o UEFA čempionų lygoje tik praėjusią savaitę iškovojo pirmąją pergalę po dviejų nesėkmių iš eilės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt