2021.10.25 11:03

„Man Utd“ namie pažemintas „Liverpool“: sirgaliai išėjo nesibaigus mačui, reikalauja trenerio galvos, Ronaldo prisiima kaltę

LRT.lt2021.10.25 11:03

„Manchester United“ klubas sekmadienį „Premier“ lygoje patyrė vieną skaudžiausių pažeminimų visoje klubo istorijoje, kai namų stadione buvo net 0:5 sutryptas didžiausių priešų, „Liverpool“ futbolininkų. Jau po pirmojo kėlinio Jurgeno Kloppo ekipa pirmavo 4:0.

„Kartais rezultatas būna ne toks, kokio mes tikimės. Dėl to kalti mes, tik mes, nes daugiau nieko kaltinti negalime. Mūsų sirgaliai dar sykį buvo puikūs ir nuolat mus palaikė. Jie nusipelnė geresnio vaizdo ir mes jį turime jiems parodyti. Tai daryti reikia dabar“, – savo „Instagram“ paskyroje po skaudžios nesėkmės rašė „Man Utd“ žvaigždė Cristiano Ronaldo.

Portugalas, Anglijos rinktinės narys Jadonas Sancho, prancūzas pasaulio čempionas Raphaelis Varane`as – ryškiausios žvaigždės, šią vasarą papildžiusios „Man Utd“ komandą. Tačiau Ole Gunnaro Solskjaero vadovaujamai ekipai net ir tai nepadeda taikytis į „Premier“ lygos titulą.

Šį sezoną „Raudonieji velniai“ jau yra patyrę tris nesėkmes EPL, nelaimėjo ketverių pastarųjų rungtynių ir su 14 taškų rikiuojasi vos devinti. Ne vieno futbolo eksperto ar sirgaliaus vertinimu, komandos sudėtis yra mažų mažiausiai Top-4 lygio ir talento.

Ką apie komandą mano sirgaliai puikiai iliustruoja 65-ąją min. tiesioginės transliacijos metu parodytas vaidas. Po Paulio Pogbos raudonos kortelės komandai atsiliekant 0:5 daugybę sirgalių paliko „Old Trafford“ stadioną, o jame liko šeimininkauti visą mačą dainas plėšę ir džiūgavę „Liverpool“ gerbėjai.

Socialinius tinklus jau nuo sekmadienio užplūdo O. G. Solskjaero galvos reikalaujantys sirgaliai.

„Tai tamsiausia diena, kiek aš esu vadovavęs šiai komandai“, – po pralaimėjimo pripažino treneris, turintis pagarbą iš klubo ir jo gerbėjų kaip legendinis buvęs ekipos futbolininkas.

„Nebuvome pakankamai geri nei individualiai, nei kaip komanda. Negali duoti tokiai komandai kaip „Liverpool“ progų, kurias mes jiems davėme. Mūsų pasirodymas netinkamas. Suradome šansų pradžioje, jais nepasinaudojome, jie buvo negailestingi ir trečiasis įvartis buvo tas, kuris nusprendė mačo baigtį“, – kalbėjo O. G. Solskjaeras.

Treneris pripažino, kad jis yra atsakingas už tokį komandos pasirodymą, tačiau pasakė, kad tiki savimi, savo idėjomis ir darbu komandoje.

Nabi Keita įmušė pirmąjį svečių įvartį jau penktąją minutę – tai anksčiausias įvartis „Old Trafford“ stadione šių dviejų klubų susitikimų istorijoje.

Mohamedas Salahas užbaigė pirmąjį kėlinį dviem įvarčiais 38 ir 45+5 min., o antrą mačo dalį pradėjo mušdamas trečiąjį savo įvartį (50 min.).

Per visą ilgą ir turtingą šių dviejų komandų susitikimų istoriją „Old Trafford“ stadione „Liverpool“ nėra buvęs įmušęs penkių įvarčių „Premier“ lygoje (aukščiausiame divizione).