2021.10.25 07:16

Įspūdingas Duranto žaidimas, protestas dėl Irvingo ir idealus „Hornets“ sezono startas

LRT.lt2021.10.25 07:16

NBA reguliariajame sezone sužaistos šešerios rungtynės. Pergalingą sezono startą pratęsė Šarlotės „Hornets“ ekipa, o sirgaliai Brukline surengė protestą dėl Kyrie Irvingo.

Bruklino „Nets“ (1-2) ekipai nepakako įspūdingai žaidusio Kevino Duranto pelnytų 38 taškų – komanda namuose 95:111 (31:27, 27:23, 20:29, 17:32) krito prieš Šarlotės „Hornets“ (3-0).

Puikiai žaidęs K. Durantas bandė ant savo pečių tempti „Nets“ ekipą, pelnydamas 38 taškus (15/18 dvit.), bet šeimininkai nesustabdė ne ką prasčiau žaidusio Mileso Bridge`o, kurio sąskaitoje – 32 taškai.

„Hornets“ lyderiu šiose rungtynėse tapęs puolėjas mačą papuošė įspūdingu dėjimu, kai antrajame kėlinyje po perimto kamuolio krepšį sudrebino po pasisukimo 360 laipsnių kampu.

Prieš rungtynes Brukline grupelė sirgalių protestavo prieš komandos sprendimą neleisti rungtyniauti trečiajai „Nets“ žvaigždei Kyrie Irvingui. Gynėjas atsisako skiepytis nuo koronaviruso, tad pagal miesto taisykles negalėtų žaisti namų rungtynėse, o „Nets“ nusprendė, kad tokiu atveju žaidėjas nerungtyniaus ir nedalyvaus komandos veikloje iš viso.

Pranešama, kad protestuotojai net buvo prasibrovę pro atitvarus ir bandė patekti į arenos vidų.

„Nets“: K. Durantas (15/18 dvit.) 38, J. Hardenas (2/8 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 8 kld.) 15, L. Aldridge`as (8 atk. kam.) 9, B. Brownas 8.

„Hornets“: M. Bridge`as (6/11 dvit., 3/5 trit., 11/12 baud., 9 atk. kam.) 32, L. Ballas (1/6 trit.) 18, I. Smithas 15, C. Martinas 12.