2021.10.24 23:45

Italijoje nuo pralaimėjimo išsigelbėjo „Juventus“, Prancūzijoje dešimtyje likusi PSG tenkinosi lygiosiomis

LRT.lt2021.10.24 23:45

Milano „Inter“ futbolininkams „Serie A“ pirmenybėse pergalė išslydo iš rankų.

„Inter“ rezultatu 1:1 užbaigė rungtynes su Turino „Juventus“ vienuolike.

Pirmąjį rungtynių įvartį 17-ą minutę pelnė Edinas Džeko. Kai atrodė, kad Milano ekipa jau turi pergalę kišenėje, 89-ą minutę įvartį pelnė Paulo Dybala ir išlygino rezultatą.

Tuo tarpu Neapolio „Napoli“ ekipai užteko lygiųjų 0:0 su „AS Roma“ ekipa tam, kad atsidurtų pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Kiti rezultatai:

Bergamo „Atalanta“ – Udinės „Udinese“ 1:1;

Florencijos „Fiorentina“ – „Cagliari“ 3:0;

Veronos „Hellas“ – Romos „Lazio“ 4:1.

Tuo tarpu Prancūzijoje Paryžiaus „Saint Germain“ futbolininkai turėjo pasitenkinti nulinėmis lygiosiomis su Marselio „Olympique“ ekipa.

Marselio ekipa 21-ą minutę buvo pasiuntusi kamuolį į vartus, bet po VAR peržiūros įvartis buvo atšauktas. Galiausiai PSG padėtis galėjo komplikuotis dar labiau, kai 57-ą minutę raudoną kortelę gavo Achrafas Hakimi ir PSG liko rungtyniauti dešimtyje.

Bet galiausiai įvartis šiose rungtynėse pelnytas nebuvo.